Vážení zákazníci, objednávky pro "ČERVNOVÝ" závoz jsou UZAVŘENY!!!

Ovocné bedýnky

Ovoce je naše vášeň. Sluncem dozrálé ovoce utržené ze stromu čerstvé, voňavé, plné šťávy, pěstované s láskou krétským farmářem. Pěstované ekologickým způsobem, bez pesticidů.

Vzhledově nemusí být dokonalé, tak jak jste zvyklí z obchodu, někdy šišaté plody, někdy moc velké, někdy menší, někdy se zelenou slupkou, někdy až s červenou, někdy s přírodními nedostatky na kůře. Avšak chuťově ideální a opravdová potravina. Každá odrůda jiná chuť, jiný vzhled, jiná velikost.

Neprodáváme kameny, ale „živý“ materiál, a ten může být vyvážený jen díky ideálnímu počasí.

Držme tedy pěsti, ať počasí přeje. Krétští zemědělci se starají o své sady, jak nejlépe mohou v rámci přírodních možností. Vážíme si jejich ruční práce a úsilí v celém procesu pěstování.

Ovoce se trhá 2 dny před posláním (neleží týdny na skladě jako v supermarketech). Někdy ho necháváme umýt, někdy necháváme bedýnkovat přímo v sadu neumyté. Žádné chemické ošetření pro přepravu, žádný lesk. A pak hned na paletu a do chlaďáku na 8°C. Ovoce se přesune do kamionu a hurá směr Česko, většinou 4-5 dnů cesty. Po příjezdu zkontrolujeme, zda vše přijelo v pořádku a vychystáváme dle Vašich objednávek.

Vám zákazníkům připravujeme ovoce do bedýnek, ve kterých ovoce z Kréty přijelo. Nevyrábíme nový odpad. Pokud Vám bedýnka vydrží k dalšímu znovupoužití, prosíme bedýnky vrátit při dalších závozech nebo do stálého odběrného místa.

mk avokado
Bedýnka avokádo 4kg (A4)
Momentálně nedostupné
850 Kč

Odrůda Fuerte, Hass

120_OVO_A4
mk citrony
Bedýnka citróny 9kg (C9)
Momentálně nedostupné
850 Kč

Odrůda Vakalou

129_OVO_C9
mk grepy cervene
Bedýnka grepy červené 9kg (GC9)
Momentálně nedostupné
670 Kč

Odrůda Star Ruby

154_OVO_GC9
mk pomerance
Bedýnka pomeranče 9kg (P9)
Momentálně nedostupné
630 Kč

Odrůda Merlin nebo Lanelate

186_OVO_P9
mk ovo PCA 100_OVO_MIX_PCA9
mk ovo PCG 102_OVO_MIX_PCG9
mk ovo PCGA 104_OVO_MIX_PCGA9
7 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení