Granátová jablka 9 kg (PO9)

Neohodnoceno
1 350 Kč 1 205 Kč bez DPH
K dispozici od 1. září 2024
Položka byla vyprodána…

Naše granátová jablka z Kréty vám přinášejí unikátní chuťový zážitek a bohatství výživných látek, které z nich činí pravý přírodní poklad. Každý kousek granátového jablka z Kréty je pečlivě vybrán a sklizen v optimální zralosti, aby byly zachovány jeho jedinečné chutě a živiny.

 

 

Detailní informace

Bez chemie
Bez chemie
Čerstvé a neskladované
Čerstvé a neskladované
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dozrálé na slunci
Dozrálé na slunci

Detailní popis produktu

Naše ovoce je chemicky neošetřené a nevoskované, dozrálé na Krétě, pěstované krétskými farmáři ekologickou cestou. Granátová jablka z Kréty se pyšní svým původem. Kréta, ostrov slunce a přírodního bohatství, je domovem plodných půd a vyváženého středomořského klimatu, což jsou ideální podmínky pro pěstování granátových jablek nejvyšší kvality.

Granátové jablko je plné zdravých živin. Dodává nám vitamíny B1, B2, B3 neboli niacin, B6, B9, jinak také kyselinu listovou, vitamíny C a E. Z minerálních látek obsahuje především draslík, železo a měď.

Granátová jablka mají mnoho prospěšných účinků na lidské zdraví. Jsou bohatá na antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály a snižují riziko vzniku chronických onemocnění. Dále obsahují látky s protizánětlivými vlastnostmi, které mohou pomoci snížit záněty v těle, což je prospěšné zejména při artritidě. Konzumace granátových jablek může také přispět ke zdraví srdce a cév tím, že snižuje krevní tlak, zlepšuje hladinu cholesterolu a redukuje riziko srdečních chorob.

Nutriční hodnota Množství
Kalorie 83 kcal
Bílkoviny 1,7 g
Tuky 1,2 g
Sacharidy 19 g
Vláknina 4 g
Cukry 13,7 g
Vitamin C 10,2 mg
Vitamin K 16,4 µg
Fosfor 36 mg
Draslík 236 mg
Hořčík 12 mg
Železo 0,3 mg
Vápník 10 mg

 

-Plody pravidelně kontrolujte na přítomnost případných plísní a hnilob. Při správném skladování může vydržet i několik týdnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovoce
Váha: 9 kg
Odrůda: Dle sezónní nabídky
Trvanlivost: K okamžité spotřebě
Skladování: V chladu a suchu. Doporučujeme ovoce rozložit tak, aby se vzájemně nedotýkalo
Původ: Kréta, Řecko
Překlad EN: Pomegranate 9kg (PO9)
Položka byla vyprodána…