Mix ovoce 9 kg (OLA9) - pomeranč, citron, avokádo

Neohodnoceno
930 Kč 830 Kč bez DPH
Objednat na 12.6.2024

Vítejte v naší lahodné říši ovoce! Představujeme vám náš úžasný Mix ovoce, který spojuje tři neodolatelné plody - pomeranče, citrony a avokáda. Tato kombinace chutí je přímo stvořená pro vaše potěšení a zdraví.

 

Detailní informace

Bez chemie
Bez chemie
Čerstvé a neskladované
Čerstvé a neskladované
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dozrálé na slunci
Dozrálé na slunci

Detailní popis produktu

Ovoce pro transport chemicky neošetřené a nevoskované, dozrálé na Krétě, pěstované krétskými farmáři ekologickou cestou. Pomeranče jsou slavné svou sladkou a šťavnatou chutí, která přináší sluneční záři přímo na váš jazyk. Každý soucitný kousek vám dopřeje skvělý zážitek plný vitamínu C a antioxidantů. Citrony naopak nabízejí osvěžující kyselost a bohaté množství šťávy, která dodá každému jídlu výraznou svěžest a vitalitu. A co teprve avokádo - krémová textura, jemná chuť a vysoký obsah zdravých tuků, které tělu dodají potřebné živiny.

Druh: dle sezónní nabídky cca 6kg pomeranče, 2kg citrony, 1kg avokádo

- Plody pravidelně kontrolujte na přítomnost případných plísní a hnilob. Při správném skladování může vydržet i několik týdnů.

Upozornění: cena odpovídá 9kg ovoce v bedýnce, prosíme o porozumění, že není v našich silách přesně navážit např. 2 kg grepů, když 1 ks může vážit od 300 g do 600 g. Jednotlivé druhy ovoce se mohou ve váze lišit +- 100g. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixované ovoce
Váha: 9 kg
Skladba: Dle sezónní nabídky cca 6 kg pomerančů, 2 kg citronů, 1 kg avokád
Trvanlivost: K okamžité spotřebě
Skladování: V chladu a suchu. Doporučujeme ovoce rozložit tak, aby se vzájemně nedotýkalo
Původ: Kréta, Řecko