Mix ovoce 9 kg (OGA9) - pomeranč, grep, avokádo

Neohodnoceno
990 Kč 884 Kč bez DPH
Objednat na 12.6.2024

Představujeme vám neuvěřitelný mix ovoce z Kréty - kombinaci tří vynikajících plodů, které vás nadchnou svou chutí a zdravotními výhodami. Tento mix obsahuje sladké pomeranče, osvěžující grepy a krémová avokáda z Kréty, přinášející vám nezapomenutelnou chuťovou symfonii.

 

 

Detailní informace

Bez chemie
Bez chemie
Čerstvé a neskladované
Čerstvé a neskladované
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dozrálé na slunci
Dozrálé na slunci

Detailní popis produktu

Ovoce pro transport chemicky neošetřené a nevoskované, dozrálé na Krétě, pěstované krétskými farmáři ekologickou cestou. Tento Mix ovoce z Kréty vám přináší nejen skvělou chuť, ale také zdravotní výhody. Všechny tyto plody jsou pečlivě vybrány, sklizeny a baleny, aby se dostaly k vám s nejvyšší kvalitou a čerstvostí. Jsou bohaté na vitamíny, minerály a důležité živiny, které podporují vaše zdraví a vitalitu.

Obsah cca: 6kg pomeranč, 2kg grep a 1kg avokádo

- Plody pravidelně kontrolujte na přítomnost případných plísní a hnilob. Při správném skladování může vydržet i několik týdnů.

Upozornění: cena odpovídá 9kg ovoce v bedýnce, prosíme o porozumění, že není v našich silách přesně navážit např. 2kg grepů, když 1ks může vážit od 300g do 600g. Jednotlivé druhy ovoce se mohou ve váze lišit +- 100g. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixované ovoce
Váha: 9 kg
Skladba: Dle sezónní nabídky pomeranče, citróny, grepy červené nebo bílé nebo mix obou, avokáda
Trvanlivost: K okamžité spotřebě
Skladování: V chladu a suchu. Doporučujeme ovoce rozložit tak, aby se vzájemně nedotýkalo
Původ: Kréta, Řecko