Mandarinky 15kg (M15)

Neohodnoceno
1 150 Kč 1 000 Kč bez DPH
Objednat na 17.1.2023

Odrůda Satzuma je nejchutnější v celé sezoně, která má hodně pecek. Sladká rozkoš s příjemným překvapením!  Naše mandarinky odrůdy Encore z Kréty vám přinášejí nejenom sladkou a šťavnatou chuť, ale také zábavu při jejich konzumaci.

 

Detailní informace

Bez chemie
Bez chemie
Čerstvé a neskladované
Čerstvé a neskladované
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dozrálé na slunci
Dozrálé na slunci

Detailní popis produktu

EnEnergie; 40 kaloriíTuk: 0,2 gramDobrý zdroj vitaminu C, obsahují pektin, formu rozpustné vlákniny, která může pomáhat ke snižování hodnot krevního cholesterolu. Vitamin C je také antioxidant, který pomáhá předcházet škodám působeným volnými radikály a tak poskytuje určitou ochranu proti různým formám rakoviny.

Ovoce chemicky neošetřené a nevoskované, dozrálé na Krétě, pěstované krétskými farmáři ekologickou cestou. Kréta, ostrov slunce a hojnosti, je domovem našich vynikajících mandarinek odrůdy Encore. Pěstitelé z Kréty věnují každému stromu pečlivou péči, aby z něj vyrostly plody nejvyšší kvality. Díky slunečnímu záření a vyváženému klimatu mají naše mandarinky Encore z Kréty výjimečně sladkou chuť, která potěší vaše chuťové pohárky.

Nutrient Množství
Kalorie 53
Sacharidy 13 g
Vláknina 1,8 g
Tuky 0,3 g
Bílkoviny 0,9 g
Vitamín C 26,7 mg
Vitamín A 681 IU
Vápník 37 mg
Železo 0,2 mg
Draslík 166 mg

 

- Plody pravidelně kontrolujte na přítomnost případných plísní a hnilob. Při správném skladování může vydržet i několik týdnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovoce
Hmotnost: 15.7 kg
Váha: 15kg
Odrůda: Satsuma nebo klementinky
Trvanlivost: K okamžité spotřebě
Skladování: V chladu a suchu. Doporučujeme ovoce rozložit tak, aby se vzájemně nedotýkalo
Původ: Kréta, Řecko