Mix ovoce 9kg (MLG9) - mandarinka, limetka, granátové jablko

Neohodnoceno
1 051 Kč 938 Kč bez DPH
K dispozici od 10. října 2024
Položka byla vyprodána…

Představujeme vám náš exkluzivní Mix ovoce, který obsahuje mandarinky, limetky a granátové jablka. Tento  mix vám přinese skvělý zážitek pro vaše chuťové buňky.

 

Detailní informace

Bez chemie
Bez chemie
Čerstvé a neskladované
Čerstvé a neskladované
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dozrálé na slunci
Dozrálé na slunci

Detailní popis produktu

Ovoce pro transport je chemicky neošetřené a nevoskované, dozrálé na Krétě, pěstované krétskými farmáři ekologickou cestou. Mandarinky jsou jedinečné svou sladkou a šťavnatou chutí, která přináší nebe v hubě. Každý  kousek vám dopřeje skvělý zážitek plný vitamínu C a antioxidantů. Limetky naopak nabízejí osvěžující kyselost a bohaté množství šťávy, která dodá každému jídlu výraznou svěžest a chuť.  K tomu všemu granátová jabka přinášejí bohatý zásobník antioxidantů a vitamínu C, což je pro zdraví neocenitelné. Jejich šťavnatá semena dodají každému pokrmu nejen zajímavou strukturu, ale také výraznou chutnost.

Druh: dle sezónní nabídky, mandarinky 5kg, limetky 1kg, granátové jablka 3kg

- Plody pravidelně kontrolujte na přítomnost případných plísní a hnilob. Při správném skladování může vydržet i několik týdnů.

Upozornění: cena odpovídá 10kg ovoce , prosíme o porozumění, že není v našich silách přesně navážit např. 2kg limetek, když 1ks může vážit od 500g do 200g. Jednotlivé druhy ovoce se mohou ve váze lišit +- 50g. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerstvé ovoce
Váha: 10kg
Odrůda: Dle sezónní nabídky
Trvanlivost: K okamžité spotřebě
Skladování: V chladu a suchu. Doporučujeme ovoce rozložit tak, aby se vzájemně nedotýkalo
Původ: Kréta, Řecko
Položka byla vyprodána…